25,22*10+186,354*100-16,7*10

+2
Ответы (1)
  1. 31 марта, 13:36
    0
    25,22*10+186,354*100-16,7*10 = 18720.6

    1) 25,22*10 = 252,2

    2) 186,354*100 = 18635,4

    3) 16,7*10 = 167

    4) 252,2 + 18635,4 = 18887,6

    5) 18887,6 - 167 = 18720.6