25,22*10+186,354*100-16,7*10=? 79,504:10+0,2534*100-0,92038 * 10=?

+4
Ответы (1)
  1. 3 июля, 06:07
    0
    1) = 25.2,2 + 18635,4 - 167 = 18887,6 - 167 = 18720,6

    2) = 7,9504 + 25,34 - 9,0238 = 33,2904 - 9, 2038 = 24. 0866