11 р+14-2 р+9 р=100-32 9+6 у-5-5 у=5

+1
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 08:20
    0
    1) 11 р-2 р+9 р=100-32-14

    18 р=54

    р=3

    2) 6 у-5 у=5+5-9

    у=1