2002*96 + (437140-42*1085) : 5-908*60

+5
Ответы (1)
  1. 9 июня, 18:46
    0
    1) 42*1085=45570

    2) 437140-45570=391570

    3) 2002*96=192192

    4) 391570:5=78314

    5) 908*60=54480

    6) 192192+78314=270506

    7) 270506-54480=216026

    ответ: 216026