12,8 * 0,25 / (0,125-3/4)

+3
Ответы (2)
  1. 19 мая, 18:48
    0
    12,8*0,25 / (-0,625)

    3,2 / (-0,625)

    -5,12
  2. 19 мая, 18:53
    0
    1) 0,125-3/4 = - 0,625

    2) 12,8*0,25=3,2

    3) 3,2/0,625=5,12

    Ответ: - 5,12