Ширина прямокутника 8 см, а довжина у 4 рази быльша. Чому = площа прямокутника

+3
Ответы (2)
  1. 6 декабря, 16:41
    0
    S=ab=a*4a=4a^2=4*8^2=256
  2. 6 декабря, 18:24
    0
    S = ab

    1) 8 см * 4=32 (см) длина.

    S = 32 * 8 = 256 (см2) площадь прямоугольника.