250 - (25*50) + 9050 - 44 * 22

+4
Ответы (2)
  1. 19 апреля, 07:11
    0
    1) 25*50=1250

    2) 44*22=968

    3) 250-1250=-1000

    4) - 1000+9050=8050

    5) 8050-968=7082
  2. 19 апреля, 08:00
    0
    250 - (25*50) + 9050-44*22=7082