Частка числа 625 та ризници чисел 100 и75

+3
Ответы (2)
  1. 6 декабря, 04:47
    0
    625: (100-75) = 625:25=25
  2. 6 декабря, 07:36
    0
    625 / (100-75) = 625/25=25

    ...