система

y-2|x|+3=0

{

|y|+x-3=0

+5
Ответы (1)
  1. 7 сентября, 01:42
    0
    |y|+x-3=0

    у+х-3=0

    у=0-х+3

    у=3-х

    3-х-2 |x|+3=0

    6-х-2 х=0

    6-3 х=0

    3 х=6-0

    3 х=6

    х=2