Вычеслите. 6.24:0.4+7.65 * 20-1000 * 0.01 * 5²

+3
Ответы (1)
  1. 22 июня, 22:52
    0
    6,24/0,4+7,65*20-1000*0,01*5*5=

    = 15,6+153-250 = - 81,4