9a+3a+8b+4b если а+b=6;

14 с+5d+13c+22d если c+d=4

7 х+8 у+11 у+12 х если х+у=3

+2
Ответы (1)
  1. 16 августа, 02:23
    0
    9a+3a+8b+4b=12a+12b=12 (a+b) = 12x6=72

    14c+5d+13c+22d=27c+27d=27 (c+d) = 27x4=108

    7x+8y+11y+12x=19x+19y=19 (x+y) = 19x3=57