570 - (_+_) =

_+_-320=

1000 - (_-_) •_=

1000 - (_+_) : _=

490 - (_-_) =

540-_•_=

+3
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 16:03
    0
    570 - (47+25) = 570-72=468

    250+628 - 320=878-320=558

    1000 - (15-5) * 10=1000-10*10=1000-100=900

    1000 - (250+350) : 3=1000-600/3=1000-200=800

    490 - (210-35) = 490-175=315

    540-50*5=540-250=290