Обчислити способом округлення 320+90 = 550+60 = 760+80 = 240-70=

+1
Ответы (1)
  1. 30 июня, 04:57
    0
    320=300,90=90,300+90=390

    550=600,60=60,600+60=660

    760=800,80=80,800+80=880

    240=200,70=70,200-70=130 Так?:D