Обчисли способом округлення

320+90

550+60

760+80

240-70

+3
Ответы (1)
  1. 9 января, 12:41
    0
    320+90 = 410 ≈ 400

    550 + 60 = 610 ≈ 600

    760 + 80 = 840 ≈ 800

    240 - 70 = 170 ≈ 200