1. 100-6,72 : 5,6 - 41,4*2

+3
Ответы (1)
  1. 16 января, 15:27
    0
    1) 6,72/5,6=1,2

    2) 41,4*2=82,8

    3) 100-1,2=98,8

    4) 98,8-82,8=16