27,7-1/2+1/2*100+6,4:0,8

1/2 дробь

+3
Ответы (1)
  1. 1 января, 15:44
    0
    27,7-1/2+1/2*100+6,4; 0,8=27,7*100+6,4:0,8=2770+8=2778