1,35:2,7+6,02-5,9+0,4:2,5 * (4,2-1,075)

+2
Ответы (1)
  1. 21 апреля, 08:07
    0
    1,35/2,7=0,5

    0,4/2,5=0,16

    4,2-1,075=3,125

    0,16*3,125=0,5

    0,5+6,02=6,52

    6,52-5,9=0,62

    0,62+0,5=1,12