1.35:2.7+6.02-5.9+0.4:2.5x (4.2-0.075) =

+1
Ответы (1)
  1. 30 апреля, 10:40
    0
    1. (4.2-0.75) = 4.125

    2. 1.35/2.7=0.54

    3. 0.4/2.5=0.16

    4. 0.16*4.125=0.66

    5. 6.02-5.9=0.12

    6. 0.54+0.12=0.66

    7. 0.66+0.66=1.32