5600*12 - (3010-3000) * 12

+4
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 01:23
    0
    1) 3010-3000=10

    2) 5600*12=67200

    3) 10*12=120

    4) 67200-120=67080

    Ответ: 67080