2 у^2 + 13, у=6. у=8. у=9. у=100

+5
Ответы (1)
  1. 25 октября, 08:52
    0
    2 у^2 + 13=2*6^2+13=85

    2 у^2 + 13=2*8^2+13=141

    2 у^2 + 13=2*9^2+13=175

    2 у^2 + 13=2*100^2+13=20013