3/7*5/8

4/33*11/19

(-15/17) * 1/4

(-3/22) * (-22/3)

4/9*3/5

2/11*44/57

1/8 * (-13/15)

(-4/31) * (-31/4)

+3
Ответы (1)
  1. 2 января, 13:16
    0
    3/7*5/8=15/56

    4/33*11/19=4/3*1/19=4/57

    (-15/17) * 1/4=-15/68

    (-3/22) * (-22/3) = 3/1*1/3=1/1*1/1=1

    4/9*3/5=4/3*1/5=4/15

    2/11*44/57=2/1*4/57=8/57

    1/8 * (-13/15) = - 13/120

    (-4/31) * (-31/4) = 1/31*31/1=1/1*1/1=1