3 3 3 3 3=198

3 3 3 3 3=72

3 3 3 3 3=0

+2
Ответы (1)
  1. 18 сентября, 08:36
    0
    (33+33) * 3=198

    3*3+3 * (3+3) = 72

    (3-3) * 333=0