4,45·10+844:100-35,7:1000+509,432:10=

+3
Ответы (1)
  1. 17 июня, 19:32
    0
    4,45·10 = 44,5

    844:100 = 8,44

    35,7:1000 = 0,0357

    509,432:10 = 50, 9432

    44,5 + 8,44 = 52,94

    52,94 - 0,0357 = 52,9043

    52,9043 + 50, 9432 = 103, 8475