1 дробь 2 на 5 умножить (1 дробь 1 на 14-дробь 5 на 7) =

+3
Ответы (1)
  1. 27 сентября, 16:50
    0
    1 2/5 * (1 1/14 - 5/7) = 1 2/5 * (15/14 - 10/14) = 1 2/5 * 5/14 = 7/5 * 5/14 = 1/1*1/2 = 1/2 = 0,5