35414-62+43972*6*7-5815-2738

+1
Ответы (1)
  1. 18 июля, 05:20
    0
    1) 43972*6=263832

    2) 263832*7=1846824

    3) 35414-62=35352

    4) 35352+1846824=1882176

    5) 1882176-5815=1876361

    6) 1876361-2738=1873623