26^2 - (12^2*3+175) =

6^3-2^4-1^3=

15^2: (13^2-124) =

8^3: (4^2-2^3) =

+5
Ответы (1)
  1. 21 мая, 20:26
    0
    6^3-2^4-1^3=199

    15^2/13^2-124=5

    8^3/4^2-2^3=64