5 м в квадрате 12 см в квадрате - 3 м в квадрате 48 дм в квадрате=

+4
Ответы (1)
  1. 14 октября, 10:42
    0
    5 м² 12 см² - 3 м² 48 дм² = (5*100² + 12) см² - (3*100² + 48*10²) см² = 50012 см² - 34800 см² = 15212 см² = 1 м² 52 дм² 12 см²