Ширина прямокутника доривнюе 48 см, що становыть 3/16 його периметра. Знайдить довжину прямокутника.

+5
Ответы (1)
  1. 4 января, 00:13
    0
    1) 48 : 3/16 = 256 (cм) периметр

    2) 256 : 2 = 128 (см) полупериметр

    3) 128 - 48 = 80 (см) длина

    Ответ 80 см