9/28+3/7

7/30+11/300

1/40+3/5

4/9+5/36

+1
Ответы (2)
  1. 20 января, 05:33
    0
    9/28+3/7=9/28+12/28=21/28

    7/30+11/300=70/300+11/300=81/300

    1/40+3/5=1/40+24/40=25/40

    4/9+5/36=16/36+5/36=21/36
  2. 20 января, 07:53
    0
    9/28+3/7=9/28+12/28=21/28 7/30+11/300=70/300+11/300=81/300

    1/40+3/5=1/40+24/40=25/40 4/9+5/36=16/36+5/36=21/36