Упрощение выражений

-35 (-2+2 в-с) - 10

-46 (2+а-с) + 92

45 (2+3-с) - 100

-15 (-3 с-4-5 а) - 30

- (51-х-2 а)

- (а+4 в-7 с)

+2
Ответы (1)
  1. 20 мая, 02:23
    0
    -35 (-2+2b--c) - 10=70-70b+35c-10=60-70b+35c

    -46 (2+a-c) + 92=-92-46a+46c+92=46c-46a=46 (c-a)

    45 (2+3-c) - 100=90+135-45c-100=125-45c=5 (25-9c)

    -15 (-3c-4-5a) - 30=45c+60+75a-30=45c+75a+30=15 (3c+5a+15)

    - (51-x-2a) = - 51+x+2a

    - (a+4b-7c) - a-4b+7c