разложите на множители выражения:

m в квадрате - (2m+1) в квадрате

+5
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 01:13
    0
    m в квадрате - (2m+1) в квадрате=m в квадрате - (4m в квадрате+4m+1) = m в квадрате-4m в квадрате-4m-2) = - 3m в квадрате-4m-1