Обчисли зручним способом 128 - (28+4) =

949 - (5+49) =

215-97-3=

302-5-195=

+1
Ответы (1)
  1. 28 мая, 03:58
    0
    949 - (5+49) = 949-49-5=900-5=895

    215-97-3=215 - (3+97) = 115

    302-5-195=302 - (5+195) = 302-200=102