8 070 * 600 = ? 5010 - 15 900 : 100 + 786=?

+1
Ответы (2)
  1. 21 марта, 03:36
    0
    8070*600 = 48000

    5010-15900:100+786 = 4065
  2. 21 марта, 06:47
    0
    1) 8070*600=4842000 2) 5010-15900:100+786=4065