зменшуване 94 видьемник е добутком чисел 6 и 7

дилене 63 дильник е ризнициею чисел 15 и 6

+4
Ответы (1)
  1. 4 марта, 06:41
    0
    94 - (6 * 7) = 94 - 42 = 52

    63 : (15 - 6) = 63 : 9=7