Вправа 805 запиши вирази та обчисли йх 1) дилник 8, а дилене е добутком чисел 4 и 6 2) зменшувальне 42 а видемник е частиною чисел 14 и7. 3) суму чисел 8 и9 збильшити в 9 разив. допоможить.

+4
Ответы (1)
  1. 6 сентября, 10:13
    0
    1) 8: (4*6) = 8:24=8/24=1/3

    2) 42 - (14:7) = 42-2=40

    3) (8+9) * 9=17*9=153