627:3•9+243916+723570=

+5
Ответы (2)
  1. 13 марта, 14:54
    0
    627:3*9+243 916+723 570 = 969 367

    1. 627:3 = 209

    2. 209*9=1 881

    3. 1881+243916 = 245 797

    4. 245 797 + 723 570 = 969 367
  2. 13 марта, 16:53
    0
    1881 + 243916 + 723570 = 245797 + 723570 = 969367