Волк бежит 60 км/ч. Сколько он пробежит за 1 мин, за 5 мин?

+1
Ответы (1)
  1. 25 декабря, 09:35
    0
    1 мин=1/60 ч

    5 мин=1/12 ч

    60*1/60=1 км

    60*1/12=5 км