72:9 * 50=

(37+23) * 9=

350:5-47=

5 * (120-90) =

+2
Ответы (2)
  1. 27 июня, 21:32
    0
    А) 60*9=540

    б) 70-47=23

    в) 5*30=150
  2. 27 июня, 23:54
    0
    72:9·50=400

    (37+23) ·9=540

    350:5-47=23

    5· (120-90) = 150