6,7 * (7.9 - y) = 28,81

+3
Ответы (1)
  1. 12 октября, 01:42
    0
    6.7 (7.9-у) = 28.81 / 6.7

    7.9-У = 4.3

    -у=4.3-7.9

    -У=-3.6

    У=3.6