Маса сталевои болванки 32 кг скильки деталей по 7 кг можна виготовити з 5 таких болванок

+1
Ответы (1)
  1. 14 июня, 19:04
    0
    1) 32*5=160 (кг) - всего кг 5 болванок

    2) 160:7=22 (ост 6)