Вычмслите 32 8/15-[-4 2/3]

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 22:46
    0
    32 8/15-[-4 2/3]=32 8/15+4 2/3=32 8/15+4 10/15=36 18/15=37 1/5