75-8*4 84+63:8 3*9+4*3

60-7*7 36+56:8 5*7+6*8

+3
Ответы (1)
  1. 16 сентября, 12:34
    0
    75-8*4 = 43

    84+63:8 = 91,875=92

    3*9+4*3=39

    60-7*7=11

    36+56:8 = 67

    5*7+6*8=83