Перша сторона трыкутныка доривнюе 18 см, друга - 24 см, а третя коротша вид другои на 5 см. знайды периметр трикутника

+2
Ответы (1)
  1. 25 июля, 15:20
    0
    24-5=19 см-третья сторона

    Р=18+24+19=61 см-периметр