12*5 = (10+2) * 5=10*5+2*5=50+10=

+1
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 10:34
    0
    10+2=12

    12*5=60

    12*5=60

    10*5=50

    2*5=10

    50+10=60
  2. 1 апреля, 12:04
    0
    12 * 5 = (10 + 2) * 5 = 10 * 5 + 2 * 5 = 50 + 10 = 60