45010 - (к-28037=5379

+2
Ответы (2)
  1. 18 мая, 23:03
    0
    45010-k+28037=5379

    k=5379-450110-28037

    Дальше калькулятор тебе в помощь
  2. 19 мая, 00:09
    0
    45010-к+28037=5379

    73047-к=5379

    к=73047-5379

    к=67668