435:5 + (67*84-56*3) - 543+5688

+3
Ответы (1)
  1. 25 сентября, 20:06
    0
    1) 67*84-56*3=5628-168=5460

    2) 435/5=87

    3) 87+5460=5547

    4) 5547-543=5004

    5) 5004+5688=10692