2 * 3/4

7*1/3

5/8*2

1/6*3

8*3/4

5/9*6

5#1/15

+5
Ответы (1)
  1. 26 декабря, 19:01
    0
    2 * 3/4 = 6/4 = 3/2 = 1 1/2

    7 * 1/3 = 7/3 = 2 1/3

    5/8 * 2 = 10/8 = 5/4 = 1 1/4

    1/6 * 3 = 3/6 = 1/2

    8 * 3/4 = 24/4 = 6

    5/9 * 6 = 30/9 = 3 3/9 = 3 1/3

    5 * 1/15 = 5/15 = 1/3