592,92: (2,7*7,2) - 102,48: (6,1*1,6)

+2
Ответы (1)
  1. 22 октября, 11:27
    0
    592,92: (2,7*7,2) - 102,48: (6,1*1,6) = 592,92:19,44-102,48:9,76=30,5 - 10,5=20