Вычислите 1 - 13/55, 10-5.12/35

+5
Ответы (1)
  1. 21 мая, 11:55
    0
    1 = 55/55

    55/55 - 13/55 = 42/55

    10 - 5 = 5

    1 - 12/35 = 35/35 - 12/35 = 23/35