2-7y+8y+14=-3y решите!

+5
Ответы (2)
  1. 4 марта, 17:02
    0
    2-7 у+8 у+14=-3 у,

    -7 у+8 у+3 у = - 2-14,

    4 у=-16,

    у = - 16:4,

    у=-4.

    Ответ: у = - 4
  2. 4 марта, 17:21
    0
    2-7 у+8 у+14=-3 у

    16+у=-3 у

    у+3 у=16

    4 у=16

    у=4